Poszukujemy: Samodzielna księgowa

RZYJMUJEMY TYLKO ZGŁOSZENIA WYSŁANE NA: rekrutacja@workprofit.com.pl

Zakres obowiązków:

  • pomoc przy zakładaniu działalności -doradztwo w zakresie prowadzenia działalności oraz wyboru formy opodatkowania
  • prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów, a także ryczałtu ewidencjonowanego
  • weryfikacja poprawności i klasyfikacji kosztów i przychodów
  • wypełnianie i wysyłanie deklaracji podatkowych oraz informacji podatkowych firmy,
  • przygotowywanie niezbędnych zaświadczeń oraz dokumentów finansowych do kredytów i leasingów
  • sporządzanie PIT-u rocznego
  • przygotowywanie sprawozdań do GUS

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie ekonomiczne
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w ostatnich dwóch latach;
  • znajomość aktualnego prawa podatkowego w zakresie KPiR , podatku VAT i PCC;
  • znajomość obsługi programu księgowego Comarch Optima, Arkusza Excel, poczty elektronicznej;
  • umiejętność redagowania pism urzędowych;
  • łatwość nawiązywania kontaktu z klientem, wysoka kultura osobista, asertywność, nie uleganie emocjom i pozytywne nastawienie do zadań;
  • gotowość do ciągłego rozwoju i podnoszenia kompetencji;
  • umiejętność utrzymywania dobrych relacji z współpracownikami i klientami, budowania przyjaznej atmosfery współpracy.Mile widziane doświadczenie w rachunkowości spółek z o.o.

Oferujemy:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze
  •  elastyczny czas pracy dostosowany do potrzeb rodzinnych i życiowych;
  • wynagrodzenie zasadnicze 2,5 – 3 tys. zł netto plus premie świąteczne i nagrody jubileuszowe;
  • ubezpieczenie na życie i zdrowie Opieka Medyczna S; dofinansowanie do zakupu okularów;
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji na kursach i studiach na koszt pracodawcy;
  • wycieczki integracyjne, bilety na imprezy kulturalne;
  • przyjazną atmosferę i wsparcie w szybkim wdrożeniu się w obowiązki.

Oferta skierowana do osób spełniających warunki rekrutacji.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

rekrutacja@workprofit.com.pl

W celu przeprowadzenia procesu rekrutacji proszę o przesłanie CV wraz z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu aplikacji na stanowisko określone w ogłoszeniu rekrutacyjnym, np. o treści:

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym CV, w celu realizacji procesu rekrutacji na stanowisko …. (należy podać stanowisko z ogłoszenia)

Poszukujemy: Pracownik produkcji (na wakacje)

Agencja Zatrudnienia Workprofit nr.rej.1853 poszukuje pracowników na stanowisko: pracownik produkcji

Zatrudnienie na terenie Wielunia w czasie wakacji od 03 sierpnia przez okres jednego miesiąca.

Praca lekka na produkcji

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie minimalne plus dodatki za pracę w nocy i pracę w weekendy
  • oraz 2 dni urlopu wypoczynkowegoWymagania
  • ukończone 18 lat
  • dobry stan zdrowia

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym CV, w celu realizacji procesu rekrutacji na stanowisko …. (należy podać stanowisko z ogłoszenia).

Kontakt:
517 692 764