Workprofit

Workprofit powstał w 2005 roku, była to pierwsza firma proponująca outsourcing kadrowo-płacowy i jednocześnie pierwsza agencja zatrudnienia w regionie. W ciągu kilkunastu lat firma prowadzona przez jedną osobę rozrosła się, obecnie zatrudnia wielu pracowników zajmujących się trzema głównymi działami.

Szkolenia i Kadry, Księgowość, pośrednictwo pracy i praca tymczasowa. Dzięki rozwinięciu tych trzech obszarów pracodawcy otrzymują kompleksowe wsparcie swoich procesów biznesowych.

Gdy My wypełniamy obowiązki wobec organów i urzędów, pracodawca może skupić się na podstawowej działalności firmy. Prowadzenie działalności gospodarczej w Polsce nie jest niestety proste i  łatwe dlatego warto mieć takiego partnera jak Workprofit. 

Właściciel: Magdalena Świątek

"Drodzy Klienci

Dwanaście lat temu gdy tworzyłam od podstaw firmę Workprofit, marzyłam, żeby małe i średnie firmy miał w Nas partnera.
Przez te lata rozwinęliśmy się, oferując co raz szerszy zakres usług ale jedno się nie zmieniło: naszą misją jest wsparcie dla firm zatrudniających pracowników. Odsądzeni od "czci i wiary" pracodawcy funkcjonujący w nieprzyjaznym środowisku, ciągle zmieniającego się i złej jakości prawa oraz władzy urzędniczej, potrzebują bezpiecznie trwać i rozwijać się. Jesteśmy zespołem ludzi z pasją którzy wciąż poszerzają kompetencje i pracują z przyjemnością, a to przekłada się na wysoką jakość usług i obsługę klienta.
Drodzy Przedsiębiorcy, Pracownicy, Klienci, rozwijamy się tylko wtedy gdy Wy się rozwijacie, a więc rośnijmy razem!"