Poszukujemy: Specjalista d/s kadr i płac

Agencja Zatrudnienia Workprofit Wieluń nr.rej.1853 poszukuje pracownika na stanowisko: specjalista d/s kadr i płac

Zakres obowiązków:

– sporządzenie dokumentacji kadrowej

– sporządzenie ewidencji czasu pracy

– sporządzenie list płac i rozliczeń ZUS

Wymagane kwalifikacje:

– bardzo dobra obsługa komputera

– znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

– znajomość obsługi poczty elektronicznej, Excel, edytora tekstów

– znajomość obsługi programu kadrowo-płacowego, Płatnik

– doświadczenie na podobnym stanowisku min. 6 m-cy

Mile widziane:

– wykształcenie w zawodzie administracji, ekonomii lub prawa
pracy i ubezpieczeń społecznych

– pasja i zaangażowanie

– samodzielność i inicjatywa

– odpowiedzialność i dyspozycyjność

– umiejętność utrzymywanie dobrych relacji w zespole

– wysoka kultura osobista

Oferujemy:

– umowa o pracę

– zatrudnienie w stabilnej firmie

– możliwość rozwoju, szkoleń

– dobrą atmosfera w pracy

– elastyczne godziny pracy

– premia i bonusy

W celu przeprowadzenia procesu rekrutacji proszę o przesłanie CV wraz z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu aplikacji na stanowisko określone w ogłoszeniu rekrutacyjnym, o treści:

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym -CV, w celu realizacji procesu rekrutacji na stanowisko ….(należy podać stanowisko z ogłoszenia)

W przypadku kiedy Pani/Pan wyraża chęć brania udziału w kolejnych procesach rekrutacjach, na inne stanowiska, bądź na podobne u innego pracodawcy, proszę w CV umieścić dodatkowo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w powyższym celu, np. o treści:

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym – CV, w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę WORKPROFIT Magdalena Świątek, do czasu odwołania zgody.

W celu szybkiego i sprawnego kontaktu z potencjalnym pracodawcą, może Pani/Pan dobrowolnie podać swój nr telefonu lub adres skrzynki e-mail, gdzie zostanie zamieszczona informacja na temat przebiegu, zakończenia lub terminu i miejscu spotkania z pracodawcą.

Jednocześnie informujemy że:

1. Administratorem danych wskazanych w CV jest firma WORKPROFIT Magdalena Świątek z siedzibą w Wieluniu, ul. A. Kmicica l6, kod pocztowy 98-300, tel. 517 – pokaż numer telefonu – ,
2. Celem zbierania danych osobowych jest przeprowadzenie procesu rekrutacji na stanowisko określone w ogłoszeniu rekrutacyjnym.
3. Przysługuje Pani/Panu prawo wglądu do swoich danych osobowych, żądania ich uaktualnienia, uzupełnienia lub sprostowania, a także czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub usunięcia, jeżeli okażą się one nieaktualne, niekompletne, niezgodne z prawdą , albo zbędne do realizacji celu, dla którego zostały zebrane.
4. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko określone w ogłoszeniu rekrutacyjnym.
5. Dane udostępnione przez Panią/Pana zostaną udostępnione podmiotom trzecim, (potencjalni pracodawcy), jedynie po wcześniejszym podpisaniu z nimi umowy o powierzeniu danych osobowych, oraz instytucją upoważnionym z mocy prawa.
6. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu.
7. Administrator danych nie zamierza przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
8. Dane osobowe będą przechowywane przez okres trwania rekrutacji na stanowisko określone w ogłoszeniu rekrutacyjnym, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w przyszłych procesach rekrutacyjnych, do momentu odwołania zgody.